Jarní energie do vašich domovů

Taky máte koncem zimy chuť postrčit jaro, aby tu bylo dřív? Potřebujete k tomu nápad, veselé barvy, květiny a u nás obvykle nechybí kousek dřeva. Máme pro vás pár snadných tipů, jak květinami, vejci, motýlky a zvířecími mláďátky oživit na Velikonoce každý volný kout.

Pochlubte se svými nápady, posílejte nám fotky jarních dekorací a pište co vám schází a s čím bychom vám mohli pomoci.

Jsme na https://www.facebook.com/ozivdomov

Z naší jarní výzdoby

Jarní dekorace z dřevěných polotovarů.

Zajíci a zaječice malované, nemalované, zdobené květy, listím, mašlemi, papírovými nebo přírodními prvky, jak se vám líbí. Dostanou výraz přesně takový, jaký jim přisoudíte.

 

Dřevěné vejce malované i přírodní, jednoduchý papírový zápich nebo domeček se zahrádkou rychle a snadno vnesou do bytu symboliku jara a Velikonoc.

 

Takhle vesele to vypadá, když dřevění ptáčci s mašlí i bez obsadí vaše vázy a květináče. Díky závěsu, nebo zápichu, jde dekorování snadno.

To nejlepší nakonec

Naše dřevěné prvky, ptáčci a domečky malované rukou zkušené malířky Renáty Sedlářové. Jejich pastelově něžné barvy sednou snad do každého interiéru.  Když chcete mít namalováno bez práce, můžete si u ní takové a podobné dekorace objednat. Pište si o více informací na její facebook, nebo zajděte na fb skupinu.