Tabulový domeček na psaní i na hraní


Při výrobě tabulového domečku vám moc tvořivosti neslíbíme. Radost přijde až později s jeho kreativním užíváním. Zjistilo se, že čím víc domečků, tím víc dětské radosti a méně dospělých starostí. Přinášíme fotodokumentaci našich domečkových poznámek.

První černý domeček jsme umístili strategicky a nepřehlédnutelně v chodbě k zapisování nákupního seznamu. Brzy nás přesvědčil, že může být zábavným doplňkem, který láká děti i dospěláky. Protože nápadů na využití bylo hodně a plochy málo, museli jsme přidávat ještě další domečky.

Pokud si něco podobného potřebujete pořídit, máte hned dvě možnosti:

Tabulový domeček si můžete sami vyrobit. Návod pracovního postupu není tentokrát dlouhý. Důkladně jsme v několika vrstvách natřeli dřevěný domeček a to je celé. Stačilo nám jen nakoupit černou tabulovou barvu, štětec a křídu. Víc jsme nepotřebovali, protože hlaďoučce opracované domečky jsou u nás doma. Snad jen poradíme dát si pozor na speciální barvu, která celkem dlouho zasychá. Nepište na ni příliš brzy, zkomplikovali byste si projekt zbytečnými opravami.

Druhá možnost je, poohlédnout se po hotovém tabulovém domečku, na který můžete rovnou začít psát.

A co třeba koupit rovnou celou sadu jako dárek? Budeme rádi, když nám napíšete jak se u vás černé domečky uplatnily, koho nejvíc baví, kolik jste jich využili, koho jste dárkem potěšili...

Jsme pro vás na https://www.facebook.com/ozivdomov