Srdce s látkovými květinami

Tušili jste. že spolu dřevo a textil v dobře vyladěných barvách skvěle zapadnou do interiéru? Za výrobu této dekorace sklidíte zasloužený obdiv a budete-li ochotni se ji vzdát, tak i radost obdarovaného. Když máte šikovné ruce a trochu zkušeností s tvořením látkových květin, bude to pro vás hračka. V opačném případě nezoufejte a prostě to zkuste.

Budete potřebovat dřevěné srdce M, kousky juty a látek, provázek, nůžky, nabitou tavnou pistoli, štětec a barvu ředitelnou vodou, kovové očko na zavěšení (dostanete v každém železářství).

Ze všeho nejdřív promyslete barvy. Podle záměru potom dřevěné srdce jen tak lehce natřete, aby dočista nezmizela originální struktura dřeva, protože to by byla veliká škoda.

Zatímco barva zasychá, vyrobte si několik jutových a látkových květů. Tady pomůže zkušenost, nebo YouTube, kde je spousta návodů na výrobu jednoduchých i složitějších květů. Při jejich výrobě hodně užijete tavnou pistoli a budete ji potřebovat i k dokončení dekorace nalepením květů na dřevěný podklad.

Nebojte se vložit i jiné prvky, například barevná peříčka, stuhy, nebo korálky.

Máte-li vyhlídnuté místečko na poličce, jste s dekorací hotovi. Pokud je její místo na stěně, zašroubujte ještě na horní hranu do středu srdce kovové očko (dostanete v každém železářství).

 

 

Vzdali jste se svého srdce a dokázali ho darovat, nebo s vámi musí zůstat? Napište nám, jsme na https://www.facebook.com/ozivdomov