Kočka na vyhlídce

Kočičí balanc trénink na zahradě nebo vyhlídku z terasy může mít vaše oblíbená dekorativní kočička za malou chvilku. Potřebujete k tomu menší dřevěnou kočku, pár dřevěných kostek různých velikostí,  barvy, akrylové fixy a tavnou pistolku.  

Kostky natřete do libovolných barev a pokreslete je geometrickými nebo jinými vzory pomocí akrylového fixu kontrastní barvy. Kočku natřete podle vlastní představy kočičí barvou obvyklou nebo klidně neobvyklou. V každé natírací a kreslící fázi se hodí pomoc dětí. Naše černá kočka je pokreslená bílým akrylovým fixem. Malované kostky spojujte k sobě tavnou hmotou libovolně do výšky. Na konci sloupku přilepte vyhlídkovou plošinku s kočkou. Jak nám to vyšlo se můžete podívat tady na You Tube videu.

Naše drobné rady na konec:

- Kdyby vyhlídka nedosáhla dost vysoko, je potřeba přidat pár kostiček.

- Pokud by nakonec tavná hmota na tu tíhu nestačila, pomůže spojení kostek pomocí hřebíků bez hlaviček.

- Do země zapíchnete sloupek tyčkou vlepenou do vyvrtaného otvoru spodní kostky nebo dolů použijte předvrtaný hranolový svícen či podstavec s tyčkou. Na terase musí stačit připevnění sloupku tavnou hmotou nebo oboustrannou lepící páskou, pokud tedy nepočítáte s jeho přilepením natrvalo.

-  Aby kočka z vyhlídky nespadla, můžete ji na plošku připevnit pomocí vlepeného spojovacího kolíčku jako my, k tomu se hodí předvrtaný podstavec z naší nabídky. Pokud potřebujete navrtat otvor do kočičky, napište nám to do poznámky při objednávce. 

- Zruční kutilové mohou provrtat kostky skrz a navléknout je na tyčku zapíchnutou do záhonu, kostky se potom mohou libovolně otáčet. Na terase pomůže držet otáčivý sloupek dřevěný podstavec s delší tyčkou.   

IMG20230813180016 

I vy můžete inspirovat ostatní fotkami vašich unikátních projektů ve skupině na našem fb a instagramu.