Dekorace s rybou

 

Kdyby byly v čepici ryby, nemusely by být rybníky aneb když máte v dekoraci tuňáky, nemusíte k moři. Tak ne, moře vám žádná dekorace nenahradí, ale náladu v sychravých dnech naladit pomůže. Dekoraci jsme vymalovali do modrých mořských odstínů, ale když máte v interiéru jiné barvy, přibližte se mu volbou barev. Nehodí se ryba? Pusťte se klidně do podobných dřevěných dekorací v kombinaci stojánku a jakéhokoliv tvaru se zápichem.

 

 

Dřevěné tuňáky i jiná zvířátka u nás ulovíte a stojánky k nim mají dokonce výhodu oboustranného využití - fungují jako svícen, nebo jako stojánek. K tomu potřebujete ještě pár kuliček (budete je muset navrtat, nebo koupíte hotové dřevěné korálky), provázek, barvy ředitelné vodou a štětec, mušle, krajku, kousek stuhy, korálky nebo kamínky. Volte i jiné přízdoby, které vám udělají radost, vždy podle možností a vkusu. 

Možná vystačíte s provázkovou vázací metodou. Pokud ne, použijte na spoje lepidlo nebo tavnou pistoli. Obrázky snad odpoví na vaše  otázky, pokud na ně nestačí, i my jsme připraveni odpovídat.

 

Najdete nás na  https://www.facebook.com/ozivdomov