Tvoříme dárky pro maminky k svátku

Jak potěšit maminku v její sváteční den? Ano, bonboniéra a květina jsou určitě klasika, ale trošku nuda. Mamince nejspíš udělá radost hezká drobnost, malinko (ne moc) praktická, co by nezůstala jen cetkou na stírání prachu. A úplně nejvíc ocení, když za ní bude kousek vaší vlastní domácí tvořivosti. Posíláme pár fotoinspirací s radou.

Dvojité srdce vzniklo slepením dřevěných srdíček velikosti S a M, navrtáním otvoru pro vložení zkumavky, našroubováním kovového očka k zavěšení. Do zkumavky se hodí vkládat živé i sušené květiny.

Na dekorativní závěs s motýlky potřebujete 1 ks dřevěný motýl M, 1 ks dřevěný motýl S, 3 kuličky 2cm, provázek a když nechcete zůstat u přírodního vzhledu, tak barvy podle vlastního výběru. Motýly a kuličky můžete provrtat jako my, ale pokud na to vaše dílenské vybavení nestačí, potom doporučujeme našroubovat na motýlky malá kovová očka.

Vzpomínkovník snadno vyrobíte z dřevěného srdíčka velikosti S, nalepením kousku stabilizovaného bezúdržbového mechu, zatočeného drátku a dvou malých kolíčků. Hodí se na lístky se vzkazy, k vystavení obrázků, nebo fotek.

Dřevěné srdce s držáčkem na čajovou svíčku poslouží k vložení svíčky, trvalé dekorace z živých, umělých nebo sušených květů.

Závěsná dekorace dřevěné srdce s květy velikosti M je opatřena lehkým nátěrem, na ní květy vyrobené z juty, provázku a zbytků látek, dolepené tavnou pistolí. Návodů na výrobu látkových květin je na YouTube spousta. Doporučujeme začít od jednodušších postupů, ale když máte zkušenosti a elán, pusťte se rovnou do složitých tvarů. Nakonec nezapomeňte našroubovat do horního středu dekorace kovové očko na zavěšení.

Potřebujete originální dárek i když na tvořivost už nezbývá čas? To se stává... Potom vyberte něco z našich hotových produktů na e-shopu.

Nenašli jste co hledáte? Zeptejte se, jsme na .https://www.facebook.com/ozivdomov