O nás a o dřevě

Všechny naše výrobky jsou:

jednotlivě ručně vyřezávané, to jim dodává neopakovatelnost a jedinečnost,

ručně hladce obroušené, připravené k povrchovým úpravám,

ručně malované a dekorované.

 

Na našem začátku  byla jen voňavá hromádka dřevěných odřezků a přání ještě je oživit ...

Dřevo je skvělý přírodní materiál k tvoření pro malé i velké. V dekoracích působí hřejivě, čistě a útulně. Každá dřevina má svoji specifickou strukturu, vůni a barvu, kterou inspiruje. Smrkové dřevo je světlé, dubové tmavší, modřínové do růžova, ... paleta barev a vzorů je široká.

Léty vytvořená struktura dřeva je rozmanitá. Pokud se hlásíte k minimalizmu nebo jste milovníky scandi stylu, kreslí za vás už příroda sama, a tu není potřeba opravovat. V dřevěném suku, prasklině, nebo kousku smůly pro vás spočívá kouzlo přírodního původu materiálu a tyto "nedostatky", dá-li se jim tak vůbec říkat, se náhle stávají předností.

 Jestli vidíte v hromádce dřevěných odřezků svoji budoucí dekoraci, pak jste tady na správném místě.

Tušíme, že kousek kreativního ducha se ukrývá v každém z vás, a že každý nemá k ruce vybavení pro hrubé opracování dřeva, aby mohl začít tvořit od úplného začátku, od přírodního dřevěného špalíčku.

 Od toho jsme tu my. Přesně pro vás jsme založili tento e-shop. 

 V naší dílně vám tvary nařežeme a předbrousíme, abyste pak další úpravy snadno zvládli z pohodlí vašeho obýváku nebo kutilského minikoutku.

Velký důraz klademe na přírodní materiály. Ze zkušenosti víme, že se vám s nimi snadno a příjemně pracuje. Snažíme se pravidelně nabízet nové inspirace a doplňovat tvary, abyste u nás pokaždé našli něco nového. 

Dokážeme pochopit, že máte svoji kreativní představu, na kterou příroda přece jen nestačila. Naše hladce obroušené prvky jsou připraveny k povrchovým úpravám. Malujte, lepte, kombinujte, opalujte, zkrátka vezměte projekt do svých rukou a tvořte! 

Zamilovali jste se do dřevěných dekorací a nějaké byste doma chtěli, ale kreativita není vaší silnou stránkou? I to chápeme a myslíme na vás. Pravidelně připravujeme sezónní ručně malované a dekorované kousky, které vás potěší.