Srdce pro maminku

Výroba jednoduchého srdcového podstavce pod květináč nezabere víc jak 10 minut času. a přitom nadchne každou obdarovanou maminku, obzvlášť tu, které se líbí dřevo v přírodní podobě, květiny, nebo takovou, která si podstavec ráda tvořivě přibarví podle svých představ. Domečky s květinou krásně podtrhnou výslednou dekoraci a nechají prostor i pro doplňky jako jsou svíčky nebo drobné sušené květy,

Budete potřebovat jen dřevěné srdce velikosti M, několik dřevěných korálků různé velikosti, tavnou hmotu a 3 hřebíčky s kladívkem, razítko s textem MAMINCE a podušku s razítkovou barvou. A nezapomeňte na dva mini domečky, bez nich nebude dekorace dokonalá.

Videonávody u nás pokaždé najdete na You Tube, tak si klikněte i pro tento.  

 Rady na konec:

- K lepení korálků na horní ploše se docela dobře hodí místo tavné hmoty lepidlo typu Herkules, které sice déle zasychá, zato lépe drží.

- Když chcete barevný podstavec, natřete díly před spojením, je to snadnější.

- Místo razítka napište text ručně, je to osobnější, ale dejte si záležet na úhlednosti písma.

- Jde to i bez nožiček, jak se vám líbí.

- Do korálkových otvorů vkládejte drobné sušené květy nebo tenkou dortovou svíčku, ale nenechávejte ji úplně vyhořet a nikdy bez dozoru. 

 Pro další inspirace si choďte k nám na You Tube, fb nebo Instagram a nebojte se napsat nám co vás zajímá, rádi odpovíme.