Romantická dvojice s domečkem

Romanticky praktická dekorace, kterou využijete nejen na Valentýna. Celý rok poslouží jako vzkazovník, poznámkovník nebo držák pošty. Jeho výrobu zvládnete ve třech krocích. Potřebujete jen jeden úzký domeček, černou tabulovou barvu a houbičku na natírání, bílou barvu a štětec pro kreativní malbu, dřevěný kolíček na prádlo (nebo dva), akrylové fixy na vykreslení postaviček a detailů na domečku, kladívko a hřebíky. Jak domeček vyrobit a používat? Inspirujte se video návodem na You Tube.

Krok 1. - natřete domeček tabulovou barvou, namalujte bílou barvou kmeny stromu a okno, dokreslete tenkým akrylovým fixem detaily. 

Krok 2. - nakreslete akrylovými fixy nebo barvami postavičky na dřevěný kolíček.

Krok 3. - přitlučte jedním hřebíčkem ve středu pružiny kolíček s postavičkami k domečku.  

Rady na konec:

- postavičky na kolíček si můžete předkreslit tužkou,

- kolíček přitlučte v dolní části tak, aby se při stání opíral o poličku a zajišťoval tak stabilitu domečku,

- pokud nepočítáte se zavěšením domečku na stěnu, vyplatí se namalovat ještě druhou dvojici a kolíček přitlouct ze zadní strany, domeček bude potom stát stabilněji a získáte více plochy na poznámky,

- pro zavěšení na stěnu nebo do prostoru domeček na střeše opatřete jedním nebo dvěma kovovými očky (zakoupíte v železářství)  

Najděte pro váš domeček vhodné místo na poličce, nebo mu přidejte kovová očka a zavěste ho na stěnu. Pamatujte, že si k němu poblíž budete potřebovat uložit křídu a houbičku a že nezbytnou podmínkou je, aby byl dost na očích a v dosahu. 

 S dalšími inspiracemi jsme pro vás na You Tube, fb a Instagramu. 

Pište nám co vás zajímá a nezapomínejte inspirovat ostatní ve skupině fotkami vašich dekorací, těšíme se.