Halloween - rychlé a snadné dekorace

Halloween s nadhledem a humorem je nakonec víc zábavný než strašidlácký. Není potřeba děsit okolí, ale udělat si pár vtipných dekorací s využitím barev a plodů, kterých podzim tolik nabízí. U nás se jako obvykle pracovalo s dřevěnými prvky a vyzkoušelo několik technik, které teď předáváme k inspiraci.  

Vyrobte si celou halloween sadu, nebo jen vybrané prvky podle vašich časových, prostorových a technických možností. V sestavě jsme náhrobky v pozadí podsvítili led strunami na baterie, do domečků vložili svíčky. Nakonec to celé nepůsobí vůbec strašidelně, jen mile podzimně.

  1. Na domky a náhrobky budete potřebovat dřevěné domečky, obinadlo, šedou barvu a štětec nebo houbičku, bílý akrylový fix, černý papír, nůžky, lepidlo na papír, černou netkanou textilii (černý domeček můžete rovnou koupit v tabulové barvě, ušetříte si práci s potahováním).
  2. Na pavouky a netopýry potřebujete malé dřevěné kuličky, kousky vázacího drátku, černou barvu se štětcem nebo houbičkou, tavnou pistoli, bílý akrylový fix, černý polokarton a nůžky, pomůžou malé kleštičky.
  3. Černá pavučinová dečka je vyrobena z netkané textilie jen s pomocí nůžek.

Jsme pro vás na: https://www.facebook.com/ozivdomov

1. Domečky

 

2. Pavouk a netopýr

 

3. Dečka tvaru pavučiny