Adventní tvoření pro radost

Jak dětem zkrátit dlouhé čekání na ježíška a přitom si aktivně užít advent? Udělejte si výzdobu dveří a oken, zabavte děti tvořením jednoduchých zimních dekorací, pomozte jim s výrobou dárků babičce, dědečkovi a kamarádům. Ušetříte tím nějaké peníze za nákup hotových dekorací a sezónní výzdobou naladíte kolem sebe adventní pohodu. S použitím dřevěných prvků máte půl práce hotovo. Ať už  je budete natírat, dolepovat přírodními materiály, nebo jen necháte vyniknout v přírodním natur stylu, pokaždé máte úspěch jistý. Tady je pár nápadů od nás.

Výzdoba dveří a oken s dřevěnými prvky

Náš advent letos obveselují dřevění ptáčci a kosi v zimních čepičkách obklopeni dřevěnými vánočními dárky. Ve dne září na dveřích a parapetech barvami, v noci  led světýlky. Dřevěná hvězda s jednoduchým závěsem šišek a větviček na provázcích zdobí vnitřní dveře skromně a decentně

Adventní dekorace s rybkami

Velká rybka přestrojená za zlatou, její malé kamarádky sardinky ve skromném provázkovém oděvu. Všechny spoluv závěsu na provázcích zdobí přírodní zátiší s jablíčky a ořechy.

Dřevěné adventní svícny

Zvolili byste jednoduchý natur styl adventního svícnu s dřevěnými prvky ve variantě s dřevěnými kuličkami nebo s malými domečky? Přírodně sváteční je adventní svícen v dřevěném truhlíku se stromem ozeleněný jehličím  i sada různě vysokých domečků s komínky 

Variace se stojánkem

Praktické dřevěné stojánky mají využití na mnoho zábavných způsobů. Mohou být stabilním základem pro malé stromečky z jedlých i nejedlých materiálů, hodí se pro servírování cukroví i sněhuláka z klubíček a určitě pro ně najdete další sezónní varianty, nejen vánoční.

malé stromečky

jedlé stromečky a netradiční servírování

sněhulák z klubíček

Jsme pro vás na https://www.facebook.com/ozivdomov