Kutil - DIY sada ZÁVODNÍ AUTO

Montážní balíček: ?
Dostupnost Skladem
150 Kč
Kutil - DIY sada ZÁVODNÍ AUTO

Závodní autíčko z masivního smrkového dřeva na vlastní netradiční pohon nafouknutým balónkem zabaví děti při sestavování i další hře s ním. Podle obrázkového návodu zvládnou autíčko postavit samostatně. Sadu na jeho sestavení dostanete v dílech včetně potřebných spojovacích prvků.   

Všechny díly jsou nařezané a připravené k montáži. Díky tomu vám výroba hračky nezabere moc času a současně se zcela jistě povede. když budete chtít autíčko barevné, doporučujeme malovat díly před jejich sestavením, výsledky bývalí lepší.

Autíčko vyžaduje slepení lepidlem na dřevo. Pokud nakupujete první balíček z řady, vyberte v nabídce variantu montážní sady. Při zakoupení dalších nebo více balíčků současně vystačíte pravděpodobně s jednou montážní sadou.  

POZN.: Závodní auto je prodejné samostatně, ale i součástí kolekce (malý)KUTIL. Pokud se vám a dětem tvoření vlastních výrobků ze dřeva zalíbí,  můžete si snadno dokoupit další stavebnice jednotlivě nebo celou kolekci najednou.

Velká kolekce (malý)KUTIL obsahuje 24 balíčků a jeho součástí je vždy montážní sada s materiálem potřebným k broušení i lepení některých prvků a barvy. Skvěle se hodí jako adventní kalendář bez sladkostí.

 

Co se děti mohou naučit díky sadám?

Vyzkoušejí si broušení a setkají se hned s několik způsoby spojování dřeva. Naučí se správnému zatloukání hřebíků, šroubování vrutů i spojování pomocí lepidla a kolíků. Odměnou jim bude funkční hračka a spousta nových dovedností a znalostí.

Návod je obrázkový i textový, obsahově přizpůsobený cílové věkové kategorii. Je psaný jednoduše, popisně s oslovením ve 3tí osobě jednotného čísla. Návod dětem doporučuje nejlepší postup pro výrobu, ale umožňuje zvolit i vlastní cestu.

Součástí celé kolekce jsou i malé odborné zastávky a poučení o tom, proč se některé věci dělají právě tak, jak doporučujeme. Například proč je hřebíček nejdříve potřeba poklepat po špičce a teprve potom po hlavičce...

Doplňkové parametry

Kategorie: DIY kreativní sady
Hmotnost: 0.1 kg