Kutil - DIY sada svícen s andělem

Montážní balíček: ?
Dostupnost Skladem
170 Kč –5 % 160 Kč
Kutil - DIY sada svícen s andělem
Kopie návrhu Malý český výrobce modra (1)
170 Kč –5 %

 Svícen s andělem z masivního smrkového dřeva, který vlastnoručně vyrobíte, nazdobíte a třeba darujete. Zábava při tvoření a radost z přidané hodnoty. Skvěle se hodí také jako základ výrobku pro školní trhy.  Sadu dostanete i se spojovacím materiálem. Návod je textový i obrázkový, a tak podle něj umí tvořit i menší děti. 

Všechny díly jsou nařezané a připravené k montáži. Budete potřebovat pouze kladívko a doplňky na nazdobení. Výroba vám tak nezabere moc času a současně se zcela jistě povede. Když budete chtít  dekoraci barevnou, doporučujeme obarvit jednotlivé díly před sestavením, je to snadnější.

Pokud nakupujete první balíček z řady, vyberte v nabídce variantu montážní sady. Při zakoupení dalších nebo více balíčků současně vystačíte pravděpodobně s jednou montážní sadou.   

 POZN.: Svícen je prodejný samostatně, ale i součástí kolekce (malý)KUTIL. Pokud se vám a dětem tvoření vlastních výrobků ze dřeva zalíbí, můžete si snadno dokoupit další stavebnice jednotlivě nebo celou kolekci najednou.

Velká kolekce (malý)KUTIL obsahuje 24 balíčků a jeho součástí je vždy montážní sada s materiálem potřebným k broušení i lepení některých prvků a barvy. Skvěle se hodí jako adventní kalendář bez sladkostí.

 

Co se děti mohou naučit díky sadám?

Vyzkoušejí si broušení a setkají se hned s několik způsoby spojování dřeva. Naučí se správnému zatloukání hřebíků, šroubování vrutů i spojování pomocí lepidla a kolíků. Odměnou jim bude funkční hračka a spousta nových dovedností a znalostí.

Návod je obrázkový i textový, obsahově přizpůsobený cílové věkové kategorii. Je psaný jednoduše, popisně s oslovením ve 3tí osobě jednotného čísla. Návod dětem doporučuje nejlepší postup pro výrobu, ale umožňuje zvolit i vlastní cestu.

Součástí celé kolekce jsou i malé odborné zastávky a poučení o tom, proč se některé věci dělají právě tak, jak doporučujeme. Například proč je hřebíček nejdříve potřeba poklepat po špičce a teprve potom po hlavičce...

Doplňkové parametry

Kategorie: DIY kreativní sady
Hmotnost: 0.2 kg