Kutil - DIY sada svícen s andělem

Dostupnost Skladem
170 Kč –12 % 150 Kč
Kutil - DIY sada svícen s andělem
Kopie návrhu Malý český výrobce modra (1)
DIY SADA
170 Kč –12 %

Svícen s andělem z masivního smrkového dřeva, který vlastnoručně vyrobíte, nazdobíte a darujete. Zábava při tvoření a radost z přidané hodnoty. Skvěle se hodí také jako základ výrobku pro školní trhy.  Sadu dostanete i se spojovacím materiálem. Návod je textový i obrázkový, a tak podle něj umí tvořit i menší děti. 

Všechny díly jsou nařezané a připravené k montáži. Budete potřebovat pouze kladívko a doplňky na nazdobení.

 

POZN.: Svícen je prodejný samostatně, ale i součástí kolekce (malý)KUTIL. Pokud se vám a dětem tvoření vlastních výrobků ze dřeva zalíbí, můžete si snadno dokoupit další stavebnice. Celkem je kolekce tvořena z 24 balíčků a skvěle se hodí i jako adventní kalendář bez sladkostí.

Některé výrobky vyžadují lepení, úpravu smirkovým papírem. Montážní sada je součástí balení.

 

Co se děti mohou naučit díky sadám?

Vyzkoušejí si broušení a setkají se hned s několik způsoby spojování dřeva. Naučí se správnému zatloukání hřebíků, šroubování vrutů i spojování pomocí lepidla a kolíků. Odměnou jim bude funkční hračka a spousta nových dovedností a znalostí.

Návod je obrázkový i textový, obsahově přizpůsobený cílové věkové kategorii. Je psaný jednoduše, popisně s oslovením ve 3tí osobě jednotného čísla. Návod dětem doporučuje nejlepší postup pro výrobu, ale umožňuje zvolit i vlastní cestu.

Součástí celé kolekce jsou i malé odborné zastávky a poučení o tom, proč se některé věci dělají právě tak, jak doporučujeme. Například proč je hřebíček nejdříve potřeba poklepat po špičce a teprve potom po hlavičce...

Doplňkové parametry

Kategorie: DIY kreativní sady
Hmotnost: 0.2 kg