Kutil - DIY sada STOJÁNEK NA UBROUSY

Montážní balíček: ?
Dostupnost Skladem
160 Kč
Kutil - DIY sada STOJÁNEK NA UBROUSY
2874 kutil diy sada stojanek na ubrousy
DIY SADA

Stojánek na ubrousky ve tvaru motýla se hodí jako vlastnoručně vyrobený dárek nebo nová výbava do jídelny. Materiál je masivní smrkové dřevo a sestavení držáku ubrousků s dětmi podle obrázkového návodu zabere jen chvíli. Sadu na jeho sestavení dostanete v dílech včetně potřebných spojovacích prvků. 

Všechny díly jsou nařezané a připravené k montáži. Díky tomu vám výroba stojánku nezabere moc času a současně se zcela jistě povede. Když budete chtít motýly malované, doporučujeme natírat je před sestavením, výsledek bude lepší.

Stojánek vyžaduje použití lepidla na dřevo. Pokud nakupujete první balíček z řady, vyberte v nabídce variantu montážní sady. Při zakoupení dalších nebo více balíčků současně vystačíte pravděpodobně s jednou montážní sadou.  

 POZN.: Stojánek na ubrousky je prodejný samostatně, ale i součástí kolekce (malý)KUTIL. Pokud se vám a dětem tvoření vlastních výrobků ze dřeva zalíbí, můžete si snadno dokoupit další stavebnice jednotlivě nebo celou kolekci najednou.

Velká kolekce (malý)KUTIL obsahuje 24 balíčků a jeho součástí je vždy montážní sada s materiálem potřebným k broušení i lepení některých prvků a barvy. Skvěle se hodí jako adventní kalendář bez sladkostí.

 

Co se děti mohou naučit díky sadám?

Vyzkoušejí si broušení a setkají se hned s několik způsoby spojování dřeva. Naučí se správnému zatloukání hřebíků, šroubování vrutů i spojování pomocí lepidla a kolíků. Odměnou jim bude funkční hračka a spousta nových dovedností a znalostí.

Návod je obrázkový i textový, obsahově přizpůsobený cílové věkové kategorii. Je psaný jednoduše, popisně s oslovením ve 3tí osobě jednotného čísla. Návod dětem doporučuje nejlepší postup pro výrobu, ale umožňuje zvolit i vlastní cestu.

Součástí celé kolekce jsou i malé odborné zastávky a poučení o tom, proč se některé věci dělají právě tak, jak doporučujeme. Například proč je hřebíček nejdříve potřeba poklepat po špičce a teprve potom po hlavičce...

Doplňkové parametry

Kategorie: DIY kreativní sady
Hmotnost: 0.1 kg