Kutil - DIY sada RYBIČKOVÁ PODLOŽKA

Dostupnost Skladem
250 Kč
Kutil - DIY sada RYBIČKOVÁ PODLOŽKA
2865 kutil diy sada rybickova podlozka
DIY SADA

V každé domácnosti se hodí dřevěná podložka pod hrnec. Tato ve tvaru ryb z masivního smrkového dřeva určitě potěší i jako dárek. Podle obrázkového návodu ji zvládnou sestavit děti samostatně. Sadu na její sestavení dostanete v dílech včetně potřebných spojovacích prvků.   

Všechny díly jsou nařezané a připravené k montáži. Díky tomu vám výroba podložky nezabere moc času a současně se zcela jistě povede. Když budete chtít podložku barevnou, doporučujeme natírat díly před sestavením, výsledky budou lepší.

POZN.: Podložka je prodejná samostatně, ale i součástí kolekce (malý)KUTIL. Pokud se vám a dětem tvoření vlastních výrobků ze dřeva zalíbí, můžete si snadno dokoupit další stavebnice jednotlivě nebo celou kolekci najednou.

Velká kolekce (malý)KUTIL obsahuje 24 balíčků a jeho součástí je vždy montážní sada s materiálem potřebným k broušení i lepení některých prvků a barvy. Skvěle se hodí jako adventní kalendář bez sladkostí.

 

Co se děti mohou naučit díky sadám?

Vyzkoušejí si broušení a setkají se hned s několik způsoby spojování dřeva. Naučí se správnému zatloukání hřebíků, šroubování vrutů i spojování pomocí lepidla a kolíků. Odměnou jim bude funkční hračka a spousta nových dovedností a znalostí.

Návod je obrázkový i textový, obsahově přizpůsobený cílové věkové kategorii. Je psaný jednoduše, popisně s oslovením ve 3tí osobě jednotného čísla. Návod dětem doporučuje nejlepší postup pro výrobu, ale umožňuje zvolit i vlastní cestu.

Součástí celé kolekce jsou i malé odborné zastávky a poučení o tom, proč se některé věci dělají právě tak, jak doporučujeme. Například proč je hřebíček nejdříve potřeba poklepat po špičce a teprve potom po hlavičce...

Doplňkové parametry

Kategorie: DIY kreativní sady
Hmotnost: 0.2 kg