Kutil - DIY sada ROBOT Z KOSTEK

Montážní balíček: ?
Dostupnost Skladem
170 Kč
Kutil - DIY sada ROBOT Z KOSTEK
diy sady foto uvodni (2)
DIY SADA

Robot z několika kostiček masivního smrkového dřeva děti pobaví. Jeho výroba je pro ně snadná a výsledná hračka atraktivní. Rády se s ní potom pochlubí kamarádům. Podle obrázkového návodu zvládnou robotka postavit děti samy. Sadu na jeho sestavení dostanete v dílech včetně potřebných spojovacích prvků. 

Všechny díly jsou nařezané a připravené k montáži. Díky tomu vám výroba robotka nezabere moc času a současně se zcela jistě povede. Když budete chtít hračku malovat, doporučujeme natírat díly před jejich sestavením, výsledky bývají o hodně lepší.

Pokud nakupujete první balíček z řady, vyberte v nabídce variantu montážní sady. Při zakoupení dalších nebo více balíčků současně vystačíte pravděpodobně s jednou montážní sadou.  Pro montáž budete potřebovat lepidlo na dřevo.

 POZN.: Robot je prodejný samostatně, ale i součástí kolekce (malý)KUTIL. Pokud se vám a dětem tvoření vlastních výrobků ze dřeva zalíbí, můžete si snadno dokoupit další stavebnice jednotlivě nebo celou kolekci najednou.

Velká kolekce (malý)KUTIL obsahuje 24 balíčků a jeho součástí je vždy montážní sada s materiálem potřebným k broušení i lepení některých prvků a barvy. Skvěle se hodí jako adventní kalendář bez sladkostí.

 

Co se děti mohou naučit díky sadám?

Vyzkoušejí si broušení a setkají se hned s několik způsoby spojování dřeva. Naučí se správnému zatloukání hřebíků, šroubování vrutů i spojování pomocí lepidla a kolíků. Odměnou jim bude funkční hračka a spousta nových dovedností a znalostí.

Návod je obrázkový i textový, obsahově přizpůsobený cílové věkové kategorii. Je psaný jednoduše, popisně s oslovením ve 3tí osobě jednotného čísla. Návod dětem doporučuje nejlepší postup pro výrobu, ale umožňuje zvolit i vlastní cestu.

Součástí celé kolekce jsou i malé odborné zastávky a poučení o tom, proč se některé věci dělají právě tak, jak doporučujeme. Například proč je hřebíček nejdříve potřeba poklepat po špičce a teprve potom po hlavičce...

Doplňkové parametry

Kategorie: DIY kreativní sady
Hmotnost: 0.15 kg