Kutil - DIY sada ptačí krmítko

Dostupnost Skladem
350 Kč
Kutil - DIY sada ptačí krmítko
diy sady foto uvodni
DIY SADA

Ptačí krmítko z masivního smrkového dřeva nejdříve zabaví děti při jeho výrobě a potom potěší ptáčky, které budete moci krmit celou zimu. Sadu dostanete i se spojovacím materiálem. Podle obrázkového návodu zvládnou krmítko postavit i děti. 

Všechny díly jsou nařezané a připravené k montáži. Díky tomu vám výroba krmítka nezabere moc času a současně se zcela jistě povede. Budete potřebovat pouze kladívko.

 

POZN.: Krmítko je prodejné samostatně, ale i součástí kolekce (malý)KUTIL. Pokud se vám a dětem tvoření vlastních výrobků ze dřeva zalíbí, můžete si snadno dokoupit další stavebnice. Celkem je kolekce tvořena z 24 balíčků a skvěle se hodí i jako adventní kalendář bez sladkostí.

Některé výrobky vyžadují lepení, úpravu smirkovým papírem. Montážní sada je součástí balení.

 

Co se děti mohou naučit díky sadám?

Vyzkoušejí si broušení a setkají se hned s několik způsoby spojování dřeva. Naučí se správnému zatloukání hřebíků, šroubování vrutů i spojování pomocí lepidla a kolíků. Odměnou jim bude funkční hračka a spousta nových dovedností a znalostí.

Návod je obrázkový i textový, obsahově přizpůsobený cílové věkové kategorii. Je psaný jednoduše, popisně s oslovením ve 3tí osobě jednotného čísla. Návod dětem doporučuje nejlepší postup pro výrobu, ale umožňuje zvolit i vlastní cestu.

Součástí celé kolekce jsou i malé odborné zastávky a poučení o tom, proč se některé věci dělají právě tak, jak doporučujeme. Například proč je hřebíček nejdříve potřeba poklepat po špičce a teprve potom po hlavičce...

Doplňkové parametry

Kategorie: Jarní tvoření
Hmotnost: 0.5 kg