Kutil - DIY sada MALOVÁNÍ VLNOU

Dostupnost Skladem
90 Kč
Kutil - DIY sada MALOVÁNÍ VLNOU
2877 kutil diy sada malovani vlnou
DIY SADA

Malování obrázku vlnou na hřebíčky zatlučené do základu z masivního smrkového dřeva procvičí možná ve zručnosti celou rodinu. Nejdříve manuálně při zatloukání hřebíčků podle předkreslené šablony a následně v kreativním tvoření obrázku omotáváním hřebíčků vlnou. V sadě dostanete vše potřebné. Podle obrázkového návodu zvládnou práci i děti. 

Všechny díly jsou připravené k sestavení, takže vám výroba obrázku nezabere moc času a současně se zcela jistě povede. Budete potřebovat pouze kladívko.

POZN.: Sada k malování vlnou je prodejná samostatně, ale i součástí kolekce (malý)KUTIL. Pokud se vám a dětem tvoření vlastních výrobků ze dřeva zalíbí, můžete si snadno dokoupit další stavebnice jednotlivě nebo celou kolekci najednou.

Velká kolekce (malý)KUTIL obsahuje 24 balíčků a jeho součástí je vždy montážní sada s materiálem potřebným k broušení i lepení některých prvků a barvy. Skvěle se hodí jako adventní kalendář bez sladkostí.

 

Co se děti mohou naučit díky sadám?

Vyzkoušejí si broušení a setkají se hned s několik způsoby spojování dřeva. Naučí se správnému zatloukání hřebíků, šroubování vrutů i spojování pomocí lepidla a kolíků. Odměnou jim bude funkční hračka a spousta nových dovedností a znalostí.

Návod je obrázkový i textový, obsahově přizpůsobený cílové věkové kategorii. Je psaný jednoduše, popisně s oslovením ve 3tí osobě jednotného čísla. Návod dětem doporučuje nejlepší postup pro výrobu, ale umožňuje zvolit i vlastní cestu.

Součástí celé kolekce jsou i malé odborné zastávky a poučení o tom, proč se některé věci dělají právě tak, jak doporučujeme. Například proč je hřebíček nejdříve potřeba poklepat po špičce a teprve potom po hlavičce...

Doplňkové parametry

Kategorie: DIY kreativní sady
Hmotnost: 0.1 kg