Kutil - DIY sada LABYRINT

Montážní balíček: ?
Dostupnost Skladem
135 Kč
Kutil - DIY sada LABYRINT

Jedna deska s kolíčky z masivního smrkového dřeva zabaví nejen děti na dlouhé hodiny. Získáte dvě hry s jednou hrací deskou. Gumičkový hlavolam, na kterém tvoříte obrázky podle předkreslených šablon a labyrint, do kterého vyšlete dřevěnou kuličku na cestu gumičkovou stezkou. Sadu dostanete v dílech včetně všech potřebných hracích rekvizit. Podle obrázkového návodu zvládnou hru sestavit i děti.  

Všechny díly jsou nařezané a připravené k montáži. Výroba vám tak zabere málo času a současně se zcela jistě povede. Když budete chtít hru barevnou, doporučujeme obarvit jednotlivé díly před sestavením, je to snadnější. 

Pokud nakupujete první balíček z řady, vyberte v nabídce variantu montážní sady. Při zakoupení dalších nebo více balíčků současně vystačíte pravděpodobně s jednou montážní sadou. Pro sestavení labyrintu vystačíte s lepidlem na dřevo.

 POZN.: Balíčky v této samostatně prodejné sadě jsou i součástí kolekce (malý)KUTIL. Pokud se vám a dětem tvoření vlastních výrobků ze dřeva zalíbí, můžete si snadno dokoupit další stavebnice jednotlivě nebo celou kolekci najednou.

Velká kolekce (malý)KUTIL obsahuje 24 balíčků a jeho součástí je vždy montážní sada s materiálem potřebným k broušení i lepení některých prvků a barvy. Skvěle se hodí jako adventní kalendář bez sladkostí. 

 

Co se děti mohou naučit díky sadám?

Vyzkoušejí si broušení a setkají se hned s několik způsoby spojování dřeva. Naučí se správnému zatloukání hřebíků, šroubování vrutů i spojování pomocí lepidla a kolíků. Odměnou jim bude funkční hračka a spousta nových dovedností a znalostí.

Návod je obrázkový i textový, obsahově přizpůsobený cílové věkové kategorii. Je psaný jednoduše, popisně s oslovením ve 3tí osobě jednotného čísla. Návod dětem doporučuje nejlepší postup pro výrobu, ale umožňuje zvolit i vlastní cestu.

Součástí celé kolekce jsou i malé odborné zastávky a poučení o tom, proč se některé věci dělají právě tak, jak doporučujeme. Například proč je hřebíček nejdříve potřeba poklepat po špičce a teprve potom po hlavičce...

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DIY kreativní sady
Hmotnost: 0.25 kg