Kutil - DIY sada KONÍK NA KOLEČKÁCH

Montážní balíček: ?
Dostupnost Skladem
140 Kč
Kutil - DIY sada KONÍK NA KOLEČKÁCH

Sestavením koníka na kolečkách získají děti krásnou hračku z masivního smrkového dřeva. Opatřený vzadu očkem může koník tahat dřevěný vozík nebo vagónek. Podívejte se po dalších dílech kutilské řady. Sadu na sestavení koníka dostanete v dílech včetně potřebných spojovacích prvků.

Všechny díly jsou nařezané a připravené k montáži. Díky tomu vám výroba nezabere moc času a současně se zcela jistě povede. Když budete chtít hračku barevnou, doporučujeme obarvit jednotlivé díly před sestavením, je to snadnější.

Pokud nakupujete první balíček z řady, vyberte v nabídce variantu montážní sady. Při zakoupení dalších nebo více balíčků současně vystačíte pravděpodobně s jednou montážní sadou. Pro sestavení využijete hřebík a lepidlo. Doporučujeme tedy základní montážní balíček.

 POZN.: Koník je prodejný samostatně, ale i součástí kolekce (malý)KUTIL. Pokud se vám a dětem tvoření vlastních výrobků ze dřeva zalíbí, můžete si snadno dokoupit další stavebnice jednotlivě nebo celou kolekci najednou.

Velká kolekce (malý)KUTIL obsahuje 24 balíčků a jeho součástí je vždy montážní sada s materiálem potřebným k broušení i lepení některých prvků a barvy. Skvěle se hodí jako adventní kalendář bez sladkostí.

 

Co se děti mohou naučit díky sadám?

Vyzkoušejí si broušení a setkají se hned s několik způsoby spojování dřeva. Naučí se správnému zatloukání hřebíků, šroubování vrutů i spojování pomocí lepidla a kolíků. Odměnou jim bude funkční hračka a spousta nových dovedností a znalostí.

Návod je obrázkový i textový, obsahově přizpůsobený cílové věkové kategorii. Je psaný jednoduše, popisně s oslovením ve 3tí osobě jednotného čísla. Návod dětem doporučuje nejlepší postup pro výrobu, ale umožňuje zvolit i vlastní cestu.

Součástí celé kolekce jsou i malé odborné zastávky a poučení o tom, proč se některé věci dělají právě tak, jak doporučujeme. Například proč je hřebíček nejdříve potřeba poklepat po špičce a teprve potom po hlavičce...

Doplňkové parametry

Kategorie: DIY kreativní sady
Hmotnost: 0.15 kg