Kutil - DIY sada KOLESOVÁ LOĎKA

Montážní balíček: ?
Dostupnost Skladem
110 Kč
Kutil - DIY sada KOLESOVÁ LOĎKA
diy sady foto uvodni (1)
DIY SADA

Kolesová lodička z masivního smrkového dřeva zaujme děti už tím, že si vlastnoručně vyrobí novou hračku do vody a potom si nekonečně zadovádí poháněním loďky nataženou gumičkou. Podle obrázkového návodu zvládnou sestavení hračky i děti. Sadu na její sestavení dostanete v dílech včetně potřebných spojovacích prvků.

Všechny díly jsou nařezané a připravené k montáži. Díky tomu vám výroba loďky nezabere moc času a současně se zcela jistě povede. Když budete chtít hračku barevnou, doporučujeme obarvit jednotlivé díly před sestavením, je to snadnější. 

K montáži lodičky budete jistě potřebovat lepidlo na dřevo. Pokud nakupujete první balíček z řady, vyberte v nabídce variantu montážní sady. Při zakoupení dalších nebo více balíčků současně vystačíte pravděpodobně s jednou montážní sadou. 

POZN.: Lodička je prodejná samostatně, ale i součástí kolekce (malý)KUTIL. Pokud se vám a dětem tvoření vlastních výrobků ze dřeva zalíbí, můžete si snadno dokoupit další stavebnice jednotlivě nebo celou kolekci najednou.

Velká kolekce (malý)KUTIL obsahuje 24 balíčků a jeho součástí je vždy montážní sada s materiálem potřebným k broušení i lepení některých prvků a barvy. Skvěle se hodí jako adventní kalendář bez sladkostí. 

 

Co se děti mohou naučit díky sadám?

Vyzkoušejí si broušení a setkají se hned s několik způsoby spojování dřeva. Naučí se správnému zatloukání hřebíků, šroubování vrutů i spojování pomocí lepidla a kolíků. Odměnou jim bude funkční hračka a spousta nových dovedností a znalostí.

Návod je obrázkový i textový, obsahově přizpůsobený cílové věkové kategorii. Je psaný jednoduše, popisně s oslovením ve 3tí osobě jednotného čísla. Návod dětem doporučuje nejlepší postup pro výrobu, ale umožňuje zvolit i vlastní cestu.

Součástí celé kolekce jsou i malé odborné zastávky a poučení o tom, proč se některé věci dělají právě tak, jak doporučujeme. Například proč je hřebíček nejdříve potřeba poklepat po špičce a teprve potom po hlavičce...

Doplňkové parametry

Kategorie: DIY kreativní sady
Hmotnost: 0.1 kg