Kutil - DIY sada dřevěných vláčků

Dostupnost Skladem
500 Kč
Kutil - DIY sada dřevěných vláčků

V této sadě získáte z řady (malý) KUTIL balíčky, které obsahují vláčky a vagónky k sestavení, celkem 4 stavebnice vyrobené z masivního smrkového dřeva. Zábavu při tvoření vystřídá radost při hře s vlastnoručně postavenými vláčky

Jednotlivé balíčky obsahují nařezané stavební díly včetně spojovacích prvků a montážní sady. Jsou určeny ke společnému tvoření dětí a dospělých tak, aby sestavování nezabralo moc času a současně se jistě povedlo. Když budete chtít hračku barevnou, doporučujeme obarvit jednotlivé díly před sestavením, je to snadnější.

 Jako bonus jsme pro děti vytvořili i sběratelskou hru s omalovánkou. Tam si mohou postupně nalepit, dokreslit a vybarvit vše, co již mají vyrobeno. Jednotlivé samolepky napoví v jakých barvách by měly vymalovat zbývající části obrázku. Samolepku najdou na obalu každé skládačky. Když si vaše děti hračky oblíbí, můžete jim doobjednat další kutilské sady a sbírku samolepek jim rozšířit.

 POZN.: Balíčky prodejné samostatně v této sadě jsou i součástí velké kolekce (malý)KUTIL. Můžete si snadno dokoupit další stavebnice jednotlivě nebo celou kolekci najednou.

Velká kolekce (malý)KUTIL obsahuje 24 balíčků a jeho součástí je vždy montážní sada s materiálem potřebným k broušení i lepení některých prvků a barvy. Skvěle se hodí jako adventní kalendář bez sladkostí.

 

Co se děti mohou naučit díky sadám?

Vyzkoušejí si broušení a setkají se hned s několik způsoby spojování dřeva. Naučí se správnému zatloukání hřebíků, šroubování vrutů i spojování pomocí lepidla a kolíků. Odměnou jim bude funkční hračka a spousta nových dovedností a znalostí.

Návod je obrázkový i textový, obsahově přizpůsobený cílové věkové kategorii. Je psaný jednoduše, popisně s oslovením ve 3tí osobě jednotného čísla. Návod dětem doporučuje nejlepší postup pro výrobu, ale umožňuje zvolit i vlastní cestu.

Součástí celé kolekce jsou i malé odborné zastávky a poučení o tom, proč se některé věci dělají právě tak, jak doporučujeme. Například proč je hřebíček nejdříve potřeba poklepat po špičce a teprve potom po hlavičce...

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné polotovary
Hmotnost: 0.5 kg