Kutil - DIY sada dřevěných vláčků

Dostupnost Skladem
500 Kč
Kutil - DIY sada dřevěných vláčků
diy sady foto uvodni (2)
DIY SADA

V této kolekci získáte z celé sady (malý) KUTIL jen balíčky, které obsahují dřevěné vláčky a vagónky k sestavení, celkem 4 stavebnice.
Součástí je sběratelská omalovánka na samolepky. Když si tyto hračky oblíbíte, můžete pokračovat ve sběru samolepek i hraček.

Sada je určena společnému tvoření dětí a dospělých. 

Nejde pouze o dřevěné kuličky, několik kousků neurčitých dřevěných lamelek, náhodných minikousků dřeva a překližky, jaké jsou v nabídce často, ani o klasickou sestavovací hru, tvořenou prakticky dokončenými kusy, které se jen sestavují na sebe.

Některé výrobky vyžadují lepení, úpravu smirkovým papírem. Montážní sada, je součástí balení.

Co se děti mohou naučit?

Vyzkoušejí si broušení a setkají se hned s několik způsoby spojování dřeva. Naučí se správnému zatloukání hřebíků, šroubování vrutů i spojování pomocí lepidla a kolíků. Odměnou jim bude funkční hračka a spousta nových dovedností a znalostí.

Návod je obrázkový i textový, obsahově přizpůsobený cílové věkové kategorii. Je psaný jednoduše, popisně s oslovením ve 3tí osobě jednotného čísla. Návod dětem doporučuje nejlepší postup pro výrobu, ale umožňuje zvolit i vlastní cestu.

Součástí celé kolekce jsou i malé odborné zastávky a poučení o tom, proč se některé věci dělají právě tak, jak doporučujeme. Například proč je hřebíček nejdříve potřeba poklepat po špičce a teprve potom po hlavičce...

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné polotovary
Hmotnost: 0.5 kg