Kutil - DIY sada domy, hory, stromy

Dostupnost Skladem
400 Kč
Kutil - DIY sada domy, hory, stromy

Hory, domy, stromy, ploty aneb jednoduchý základ pro všechny věkové kategorie. I tak se dá popsat tato sada. Získáte s ní 4 sáčky z celé 24 sáčkové kolekce a to takové, které zvládnou sestavit a vymalovat i úplně nejmladší tvořílci.
Součástí sady je dvojice hor, dvojice stromů, domečky z kostek a sada plotů. Vše, co využijete například při hře s kostkami nebo stavbě farmy.

 Jako bonus jsme pro děti vytvořili i sběratelskou hru s omalovánkou. Tam si mohou postupně nalepit, dokreslit a vybarvit vše, co již mají vyrobeno. Jednotlivé samolepky napoví v jakých barvách by měly vymalovat zbývající části obrázku. Samolepku najdou na obalu každé skládačky. Když si vaše děti hračky oblíbí, můžete jim doobjednat další pokročilejší kutilské sady a sbírku samolepek jim rozšířit.  

 POZN.: Balíčky prodejné samostatně v této sadě jsou i součástí velké kolekce (malý)KUTIL. Můžete si snadno dokoupit další stavebnice jednotlivě nebo celou kolekci najednou.

Velká kolekce (malý)KUTIL obsahuje 24 balíčků a jeho součástí je vždy montážní sada s materiálem potřebným k broušení i lepení některých prvků a barvy. Skvěle se hodí jako adventní kalendář bez sladkostí.

 

Co se děti mohou naučit díky sadám?

Vyzkoušejí si broušení a setkají se hned s několik způsoby spojování dřeva. Naučí se správnému zatloukání hřebíků, šroubování vrutů i spojování pomocí lepidla a kolíků. Odměnou jim bude funkční hračka a spousta nových dovedností a znalostí.

Návod je obrázkový i textový, obsahově přizpůsobený cílové věkové kategorii. Je psaný jednoduše, popisně s oslovením ve 3tí osobě jednotného čísla. Návod dětem doporučuje nejlepší postup pro výrobu, ale umožňuje zvolit i vlastní cestu.

Součástí celé kolekce jsou i malé odborné zastávky a poučení o tom, proč se některé věci dělají právě tak, jak doporučujeme. Například proč je hřebíček nejdříve potřeba poklepat po špičce a teprve potom po hlavičce...

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné polotovary
Hmotnost: 0.5 kg