Kutil - DIY sada 5 praktických dekorací

Dostupnost Skladem
1 000 Kč
Kutil - DIY sada 5 praktických dekorací
Tato kolekce ukrývá stavebnice na výrobu praktických dárkových předmětů, které můžete využít v domácnosti nebo je děti s láskou darují.
Získáte balíčky:
ptačího krmítka,
stojánku na ubrousky,
svícnu s andělem,
obrázku se srdíčkem,
podložky pod hrnec.

Některé výrobky vyžadují lepení, úpravu smirkovým papírem. Montážní sada, je proto součástí balení.

 

 Jako bonus jsme pro děti vytvořili i sběratelskou hru s omalovánkou. Tam si mohou postupně nalepit, dokreslit a vybarvit vše, co již mají vyrobeno. Jednotlivé samolepky napoví v jakých barvách by měly vymalovat zbývající části obrázku. Samolepku najdou na obalu každé skládačky. Když si vaše děti hračky oblíbí, můžete jim doobjednat další kutilské sady a sbírku samolepek jim rozšířit.  

 POZN.: Balíčky prodejné samostatně v této sadě jsou i součástí velké kolekce (malý)KUTIL. Můžete si snadno dokoupit další stavebnice.

Velká kolekce (malý)KUTIL obsahuje 24 balíčků a jeho součástí je vždy montážní sada s materiálem potřebným k broušení i lepení některých prvků a barvy. Skvěle se hodí jako adventní kalendář bez sladkostí.

Co se děti mohou naučit?

Vyzkoušejí si broušení a setkají se hned s několika způsoby spojování dřeva. Naučí se správnému zatloukání hřebíků, šroubování vrutů i spojování pomocí lepidla a kolíků. Odměnou jim bude funkční hračka a spousta nových dovedností a znalostí.

Návod je obrázkový i textový, obsahově přizpůsobený cílové věkové kategorii. Je psaný jednoduše, popisně s oslovením ve 3tí osobě jednotného čísla. Návod dětem doporučuje nejlepší postup pro výrobu, ale umožňuje zvolit i vlastní cestu.

Součástí celé kolekce jsou i malé odborné zastávky a poučení o tom, proč se některé věci dělají právě tak, jak doporučujeme. Například proč je hřebíček nejdříve potřeba poklepat po špičce a teprve potom po hlavičce...

Doplňkové parametry

Kategorie: Sezónní dekorace
Hmotnost: 1 kg